Zapewne zauważyliście, że po lewej stronie bloga pojawił się baner reklamujący mój sklepik na srebrnej agrafce.

Baner wygląda tak:

W związku z tym, że oficjalnie dołączyłam do artystów rękodzielników (jak ładnie to brzmi) zachęcam was serdecznie do odwiedzin i (mam nadzieję) zakupu moich stworków.

Aby zachęta była skuteczna, mam dla was niespodziankę.

Nie urywam, że wasze odwiedziny i komentarze działają na mnie motywująco, sama także staram się zostawiać po sobie ślad w postaci komentarza.

Wasze prace i teksty są niejednokrotnie inspiracją do przemyśleń albo do tego by dążyć do perfekcji w wykonywaniu swoich prac.

Chciałabym, aby mój blog również stał się dla was takim miejsce. Abyście odwiedzali mnie z przyjemnością, czerpali pomysły i motywację do dalszych działań.

Ponieważ oklepanej lampki szampana nie mam a chciałabym jakoś uczcić otwarcie sklepiku, postanowiłam zorganizować pierwsze Candy pod czwórką.

A więc, moi mili, oto krówka MU, jest sympatycznym stworkiem, którego podaruje jednemu z was.

Zasady są proste : 

1. Zabawa zaczyna się w momencie opublikowania posta z dniem dzisiejszym tj. 30.08.2012 a kończy 08.10.2012r po godzinie 17: 00, ogłoszenie wyników ukaże się tego samego dnia.

2. Tym razem zabawa tylko dla osób posiadających blogi!

3. Wystarczy wyrazić chęć udziału w postaci komentarza pod postem http://www.pod-czworka.blogspot.com/2012/08/candy-na-dobry-poczatek.html oraz napisać, dlaczego chcecie zdobyć krówkę MU, albo, komu i dlaczego byście ją podarowali.

4. Osoby prowadzące blogi proszone są o zamieszczenie podlinkowanego baneru na swoim blogu w pasku bocznym (trzeba skopiować zdjęcie, znajduje się ono poniżej i podlinkować je adresem mojego nowego bloga www.pod-czworka.blogspot.com)

5. Jeżeli ktoś ma ochotę może, ale nie musi dodać mojego bloga do obserwowanych, napewno będzie mi miło, aczkolwiek proszę, aby to zrobić, jeżeli ma się naprawdę ochotę mnie w przyszłości odwiedzać i komentować zamieszczane posty.

6. Pluszaka wysyłam tylko na polski adres.

A więc, zabawę czas zacząć !